PRESIM TË STARTOJNË PËR SOT/ Motrat Vjollca na tregojnë veshjet që kanë zgjedhur këtë javë dhe ne jemi pa fjalë – AlpeGossip
PRESIM TË STARTOJNË PËR SOT/ Motrat Vjollca na tregojnë veshjet që kanë zgjedhur këtë javë dhe ne jemi pa fjalë

PRESIM TË STARTOJNË PËR SOT/ Motrat Vjollca na tregojnë veshjet që kanë zgjedhur këtë javë dhe ne jemi pa fjalë

Sot, në orën 21:00 në Top Channel dhe TV Klan do të transmetohen dy programet e motrave Vjollca, ”Shiko kush Luan” dhe ” Klanifornia”.

Kjo javë, shënon puntatën e tretë për emisionin e Luanës dhe të dytën për atë të Marinës. Teksa publiku është në pritje të fillimit të emisioneve, motrat na kanë treguar veshjet me të cilat do të paraqiten sot.

Të dyja të veshura me fustane në të cilat dominon ngjyra e zezë, Luana dhe Marina duken me të vërtetë bukur.

Tashmë na mbetet të presim dhe të shohim se cila nga motrat do të ”triumfojë” për këtë të shtunë. /AlpeGossip.al