Çfarë u ka ndodhur buzëve: Adelina Tahiri transformohet në muajt e fundit të shtatzënisë – AlpeGossip
Çfarë u ka ndodhur buzëve: Adelina Tahiri transformohet në muajt e fundit të shtatzënisë

Çfarë u ka ndodhur buzëve: Adelina Tahiri transformohet në muajt e fundit të shtatzënisë

Adelina Tahiri është në muajt e fundit të pritjes së ëmbël. Adelina dhe bashkëshorti i saj, avokati milioner Serjozha Markov, do të bëhen prindër për herë të parë të një djali.

Përmes profilit të saj në Instagram, Adelina na ka prezantuar me jetën e saj luksoze dhe si bashkëshorti e llaston me dhurata tejet të shtrenjta. Në një foto të postuar ditën e sotme, Adelina shfaqet me barkun e rrumbullakosur por ajo çka na tërheq vëmëndjen janë buzët e këngëtares.

Buzët e këngëtares janë më të fryra zakonisht. Por e njëjta gjë i ka ndodhur edhe këngëtares Beyonce gjatë pritjes së ëmbël, pasi enjtja në fytyrës është e zakonshme gjatë shtatzënisë.

 

Ënjtja është shumë natyrale dhe pjesë e shtatzënisë, ajo ndodh në duart, buzët, këmbët e grave.