DJALI I BERISHËS BËHET ROMANTIK/ I puth dorën Arminës ja çfarë thotë: Më shumë…(FOTO) – AlpeGossip
DJALI I BERISHËS BËHET ROMANTIK/ I puth dorën Arminës ja çfarë thotë: Më shumë…(FOTO)

DJALI I BERISHËS BËHET ROMANTIK/ I puth dorën Arminës ja çfarë thotë: Më shumë…(FOTO)

E ndërsa jemi në pritje për ndonjë informacion mbi dasmën e tyre, Armina Mevlani dhe Shkëlzen Berisha po shijojnë disa ditë pushimesh në shoqërinë e njëri-tjetrit.

Ka qenë Shkëlzeni ai i cili publikoi një foto mjaft romantike. Në foton bardhezi Armina ka përqafuar Shkëlzenin, ndërsa ai i puth dorën.

Sikur të mos mjaftonte kjo foto kaq e ëmbël, Shkëlzeni ka bërë edhe një dedikim, ku i shpreh ndjenjat gjysmës së tij.

“Më shumë se fjalët”, shkruan ai duke nënkuptuar se foto i thotë të gjitha.

Armina Mevlani dhe Shkëlzen Berisha janë çifti i radhës që do të lidhë kurorë, por për dasmën e tyre do të na duhet të presim dhe një vit.