VETËM 4 VJEÇ/ Vajza e Gent Zenelajt mëson makinën dhe kjo VIDEO do t’jua zbukurojë ditën (FOTO+VIDEO) – AlpeGossip
VETËM 4 VJEÇ/ Vajza e Gent Zenelajt mëson makinën dhe kjo VIDEO do t’jua zbukurojë ditën (FOTO+VIDEO)

VETËM 4 VJEÇ/ Vajza e Gent Zenelajt mëson makinën dhe kjo VIDEO do t’jua zbukurojë ditën (FOTO+VIDEO)

Aktori Gentian Zenelaj e ka treguar gjithnjë se pika e tij e dobët është e bija. Aria duke qenë më e vogla e familjes është më e llastuara dhe videot gazmore me vogëlushen janë të shumta në profilin e Instagramit të Gentit.

Ditën e sotme aktori ka postuar një video ku Aria tregon se ka mësuar marshet e makinës. Madje ajo pohon se kur të rritet dëshiron të bëhet shofere.

“O DROMCA ATOMIKE ime ti”, shkruan Genti krah videos që na e zbukuroi ditën.