LUIZI POSTON FOTON NË INSTAGRAM/ Kiara bëhet xheloze dhe paralajmëron vajzat: Kujdes me… – AlpeGossip
LUIZI POSTON FOTON NË INSTAGRAM/ Kiara bëhet xheloze dhe paralajmëron vajzat: Kujdes me…

LUIZI POSTON FOTON NË INSTAGRAM/ Kiara bëhet xheloze dhe paralajmëron vajzat: Kujdes me…

 

Luizi dhe Kiara ndodhen me pushime në Bodrum, Turqi, ku po shijojnë disa kohë së bashku.

Megjithatë ata vazhdojnë të jenë shumë aktivë në rrjetet sociale, ku nuk ngurojnë të postojnë momente gazmore. Ditën e sotme, këngëtari ka ngacmuar moderatoren për një reklamë që ajo kishte postuar në Instagramin e saj, duke e imituar.

Ai nuk e ka lënë me kaq, pasi ka postuar dhe një foto, ku shihet i ulur në një makinë të rehatshme, ndërsa e ka shoqëruar me mbishkrimin “Duke parë reklamat e Kiarës”.

 

Luizi dhe Kiara ndodhen me pushime në Bodrum, Turqi, ku po shijojnë disa kohë së bashku.

Ai nuk e ka lënë me kaq, pasi ka postuar dhe një foto, ku shihet i ulur në një makinë të rehatshme, ndërsa e ka shoqëruar me mbishkrimin “Duke parë reklamat e Kiarës”

Gjithë vëmendjen ama e ka marrë komenti i moderatores, e cila paralajmëron vajzat të bëjnë kujdes me ato që do shkruajnë për foton, pasi është xheloze.

Luizi poston foton në Instagram, Kiara bëhet xheloze dhe