SHKOI NË BARIN E FAMSHËM/ Alesia Bamit i ngatërojnë emrin, ia shkruajnë… (FOTO) – AlpeGossip
SHKOI NË BARIN E FAMSHËM/ Alesia Bamit i ngatërojnë emrin, ia shkruajnë… (FOTO)

SHKOI NË BARIN E FAMSHËM/ Alesia Bamit i ngatërojnë emrin, ia shkruajnë… (FOTO)

Bukuroshja Alesia Bami ka vendosur të relaksohet me dis aditë pushime.

Foto nga ky udhëtim ajo i ka ndarë në adresën e saj në Instagram.

Gjithashtu ajo shfaqet duke shijuar kafenën në një prej bareve më të famshmëm në botë por diçka e papritur i ka ndodhur.

Asaj ia kanë transformuar emrin nga Alesia në Alicia, teksa ia kanë shkruar në gotën me të cilën konsumon kafenë.

Këtë situatë ajo e ka shoqëruar me buzëqeshje dhe me një foto të postuar në Instagram.