"VËRSHUAN KOMENTET NGA TË FAMSHMIT"/ Ja si e urojnë moderatorin shqiptar për lindjen e vajzës (FOTO) - AlpeGossip
“VËRSHUAN KOMENTET NGA TË FAMSHMIT”/ Ja si e urojnë moderatorin shqiptar për lindjen e vajzës (FOTO)

“VËRSHUAN KOMENTET NGA TË FAMSHMIT”/ Ja si e urojnë moderatorin shqiptar për lindjen e vajzës (FOTO)

Një vajzë ka ardhur në jetën e moderatorit Labinot Gashi.

Ai dhe bashkëshortja e tij, Qëndresa Bajrami janë bërë prindër për herë të parë, ndërsa vetë Labi ka dhënë lajmin e gëzueshëm me anë të një postimi prekës në Instagram.

Me këtë rast, nuk kanë vonuar edhe urimet e shumë personazheve të famshme të skenës sonë, të cilët kanë uruar Labin dhe Qëndresën me fjalët më të ëmbla.