“TË GJITHA NË PALESTËR”/ Vajzat i thurin rreng Kristit – AlpeGossip
“TË GJITHA NË PALESTËR”/ Vajzat i thurin rreng Kristit

“TË GJITHA NË PALESTËR”/ Vajzat i thurin rreng Kristit

Kristi është kthyer në instruktor palestre për banorët në shtëpinë e Big Brother Albania VIP 2. Vajzat kanë menduar të thurin një rreng për Kristin, duke u sjellur çuditshëm dhe duke luajtur.

Fillimisht ishte Kejvina që tregoi si duhet të veprojnë. “Ti nuk duhet ta ekzagjërosh, secila në natyrën e vet”, tha Dea Mishel që është pjesa e vajzave që bëjnë stërvitje.