"DASHURIA E JETËS SIME"/ Morena Taraku gdhend në trup portretin e njeriut të zemrës - AlpeGossip
“DASHURIA E JETËS SIME”/ Morena Taraku gdhend në trup portretin e njeriut të zemrës

“DASHURIA E JETËS SIME”/ Morena Taraku gdhend në trup portretin e njeriut të zemrës

Këngëtarja shumë e dashur për publikun, Morena Taraku, është shumë aktive në rrjete sociale. Përmes fotove të publikuara, ajo gjithmonë ka treguar se njeriu më i shtrenjtë në jetën e saj është i ati. Ai ka qenë dhe është mbështetja më e madhe për të.

Morena njihet për silin e saj të vecantë dhe së fundmi ka shtuar një tatuazh të ri në trup, si dedikim për babain. Këngëtarja ka gdhendur në pjesën e krahut portretin e tij dhe ka publikuar një foto në llogarinë e ‘Snapchatit’. “Dashuria e jetës time”, shkruan ajo krahas fotos.