“NUK MA MBYLL GOJËN MUA”/ Debat i fortë mes Einxhel dhe Antonelës: Boll… – AlpeGossip
“NUK MA MBYLL GOJËN MUA”/ Debat i fortë mes Einxhel dhe Antonelës: Boll…

“NUK MA MBYLL GOJËN MUA”/ Debat i fortë mes Einxhel dhe Antonelës: Boll…

Një debat i ashpër dhe me tona të larta është zhvilluar pasditen e djeshme mes Antonelës dhe Einxhel.

Duket se gjithçka nisi për turnet e provës javore. Kujtojmë se banorët janë të ndarë në çifte dhe në oborr duhet që të ruajnë zjarrin që të mos fiket.

Ata duhet të alternojnë turnet me njëri-tjetrin dhe do të qëndrojnë nga dy orë secili çift. E pikërisht orari është për shkak për debatin e fortë mes dy vajzave.

Pjesë nga debati:

Antonela: Unë e kap turnin në orën 9. Erdha të lyhem dhe më acaruat nervat. A e ke emrin google?

Einxhel: Unë zgjuar isha, e di shumë mirë se kur zbardhet

Antonela: Nuk më intereson më, faleminderit.

Einxhel: O Antonela boll

Antonela: Nuk ma mbyll gojën mua