ISH E DASHURA E DEPUTETIT SHQIPTAR "NDEZ" RRJETIN/ Iva pozon "TOPLESS" dhe tregon piercing tek THITHKAT (FOTO) - AlpeGossip
ISH E DASHURA E DEPUTETIT SHQIPTAR “NDEZ” RRJETIN/ Iva pozon “TOPLESS” dhe tregon piercing tek THITHKAT (FOTO)

ISH E DASHURA E DEPUTETIT SHQIPTAR “NDEZ” RRJETIN/ Iva pozon “TOPLESS” dhe tregon piercing tek THITHKAT (FOTO)

E njohur si ish e dashura e një deputeti të Parlamentit të Kosovës, Iva Aliko ka tërbuar sërish rrjetin me foto e saj të “nxehta”.

Para disa minutash ajo ka publikuar në rrjetin e saj social Instagram një foto pothuajse “Topless” me motive festive.

E veshur me një fustan tyl ku thithkat i duken sheshit dhe e mbuluar nga flokët me borë,Iva sapo ndezi fansat me këtë foto provokuese. Detaj që ra në sy janë piercing që Iva ka vendosur tekj thithkat.