Mësojeni dhe ju! Ronela Hajati rrëfen hilen: Ja si ia del të duket në superformë në klipe e koncerte – AlpeGossip
Mësojeni dhe ju! Ronela Hajati rrëfen hilen: Ja si ia del të duket në superformë në klipe e koncerte

Mësojeni dhe ju! Ronela Hajati rrëfen hilen: Ja si ia del të duket në superformë në klipe e koncerte

Këngëtarja e famshme Ronela Hajati ka qenë e ftuar ditën e sotme në emsionin “Kush vjen për drekë”, ku temë bisede, janë bërë edhe format e saj trupore.

Gjatë emisionit, Ronela ka pranuar se së fundmi ka shtuar disi në peshë, por kjo nuk e ka penguar të veshë të gjithë veshjet që ajo dëshiron, pasi duket se këngëtarja ka një AS nën mëngë.

Bëhet fjalë për një hile që mesa duket përdoret edhe nga këngëtare të njohura botërisht si Beyonce.

“Unë vesh nga dy palë geta, sepse të mbledhin dhe trupi duket perfekt. Beyonce vesh 4 palë!”-rrëfeu Hajati.