ELEGANTE DHE SEKSI/ Shihni si dukej para 5 viteve Marina Vjollca (FOTO) – AlpeGossip
ELEGANTE DHE SEKSI/ Shihni si dukej para 5 viteve Marina Vjollca (FOTO)

ELEGANTE DHE SEKSI/ Shihni si dukej para 5 viteve Marina Vjollca (FOTO)

 

Marina është një ndër femrat më seksi të ekranit shqiptar. Pas martesës me Getoarin moderatorja u tërhoqë nga ekrani televiziv por është shumë aktiv në rrjtein social Instagram.

Marina publikon foto të ndryshme nga e përditshmja e saj dhe mesa duket ditën e sotme ajo është bërë nostalgjike.

Moderatorja ka publikuar një foto ku shfaqet tepër elegante dhe seksi me një fustan të zi  dhe buzët e kuqe.

“Para 5 vitesh”: ishte shkrimi mbi foton dhe ne nuk mund ta mohojm se është bërë akoma edhe më e bukur