ALESIA BAMI PËRSËRI NË PLAZH/ Kësaj radhe më “shpërthyese” se… (FOTO) – AlpeGossip
ALESIA BAMI PËRSËRI NË PLAZH/ Kësaj radhe më “shpërthyese” se… (FOTO)

ALESIA BAMI PËRSËRI NË PLAZH/ Kësaj radhe më “shpërthyese” se… (FOTO)

Nuk po i ndahet plazhit.

Bukuroshja shqiptare, Alesia Bami ka hedhur edhe një foto nga vendi ku po pushon.

Në Instagram, ajo publikoi fotografinë e radhës, ku shihet në breg të detit, e ulur dhe e veshur me një palë bikine që ia kishin nxjerrë linjat perfekte trupore.

Të pasmet ‘shpërthyese’ padyshim që morën gjithë vëmendjen në këtë foto.

View this post on Instagram

☀️

A post shared by ALESIA BAMI (@alesia_bamii) on