Jonida Shehu zbulon DETAJET e emisionit të ri që pritet të drejtojë: Nuk do të jetë… – AlpeGossip
Jonida Shehu zbulon DETAJET e emisionit të ri që pritet të drejtojë: Nuk do të jetë…

Jonida Shehu zbulon DETAJET e emisionit të ri që pritet të drejtojë: Nuk do të jetë…

Moderatoren e njohur shqiptare Jonida Shehu që prej largimit nga “Top Channel” e kemi parë shumë radhë në ekran. Kanë qënë vetëm “Festivali i RTSH” dhe “Miss Shqipëria” spektaklet ku e kemi parë duke prezantuar së fundmi Jonidën.

Megjithatë ajo nuk ka ndërmend të qëndrojë e shkëputur nga ekrani dhe për shumë gjatë. Në emisionin “Jo vetëm modë” Shehu ka zbuluar se sezoni i ri do ta gjejë me një projekt të ri në ekran.

“Do të rikthehem sezonin e ri, ku nuk e them dot për momentin. Janë edhe tre muaj përpara, çdo gjë mund të ndodhë edhe në minutën e fundit. Unë kam plan të rikthehem, të shpresojmë që çdo gjë të shkojë sipas planit deri në shtator-tetor” – është shprehur Jonida.

Më tej ajo ka treguar se formati i ri që pritet të drejtojë nuk do të ketë asgjë të ngjashme me atë që jemi mësuar ta shohim.