Mosha është thjeshtë një NUMËR! Ja sa vjeç mbush sot Zaimina Vasjari (VIDEO) – AlpeGossip
Mosha është thjeshtë një NUMËR! Ja sa vjeç mbush sot Zaimina Vasjari (VIDEO)

Mosha është thjeshtë një NUMËR! Ja sa vjeç mbush sot Zaimina Vasjari (VIDEO)

Ajo është një nga vajzat më të dashura të ekranit dhe mjaft e komentuar në rrjetet sociale. Zaimina Vasjari ka zbuluar nëpërmjet një postimi në Instastory se sot feston ditëlindjen.

Me një video të shkurtër ku këndon këngën e ditëlindjes, këngëtarja ka uruar veten për ditëlindje.

Edhe pse duket se vitet nuk kanë ndryshuar për të, Zaimina sot feston 32- vjetorin e lindjes.

Ndryshe nga viti i kaluar kur këngëtarja u surprizua nga ish-mikesha e saj Rezarta Shkurta dhe bëri një festë të madhe, këtë vit duket se si mama e re do ta festojë më qetë ditëlindjen ose festimet thjesht nuk kanë filluar akoma.