“S’KE FRIKË SE MOS RRËZOHESH PRAP?”/ Tayna i kthen përgjigjen që na la gojë hapur – AlpeGossip
“S’KE FRIKË SE MOS RRËZOHESH PRAP?”/ Tayna i kthen përgjigjen që na la gojë hapur

“S’KE FRIKË SE MOS RRËZOHESH PRAP?”/ Tayna i kthen përgjigjen që na la gojë hapur

Disa ditë më parë bëri xhiron e rrjetit një video ku reperja Tayna rrëzohej teksa performonte në skenë.

Për shkak të dyshemesë së lagur me ujë, ajo kishte rrëshkitur keqazi dhe fansat u bënë merak për të.

Mirëpo, reperja e mori me sportivitet situatën dhe pasi qeshi me të madhe, u ngrit për të performuar sikur të mos kishte ndodhur asgjë.

 

Mirëpo, fansat ende nuk e kanë harruar rrëzimin e saj spektakolar dhe pasi Tayna njoftoi për koncertin e saj të ri, dikush i ka përmendur sërish skenën e mëparshme.

 

“A s’po frikësohesh që po rrëzohesh prap?”- e pyet dikush.

Reperja i ka kthyer përgjigjen epike, me të cilën biem të gjithë dakord.

“Po thu që m’i marr sa i marr unë, s’ishe rrëzu edhe ti?”- ia kthen reperja, komenti i së cilës është “mbështetur” 100% nga ndjekësit e saj.

Në një periudhë të shkurtër kohore, Tayna arriti të kthehej në një ndër emrat më të suksesshëm në rep dhe sigurisht që fitimet e saj janë të mëdha, ndaj rrëzimet s’merren fare parasysh!

/iconstyle