SI RRALLË HERË/ Rudina Magjistari poston FOTON me bashkëshortin gjatë pushimeve – AlpeGossip
SI RRALLË HERË/ Rudina Magjistari poston FOTON me bashkëshortin gjatë pushimeve

SI RRALLË HERË/ Rudina Magjistari poston FOTON me bashkëshortin gjatë pushimeve

Rudina Magjistari ka treguar me postimet e ndryshme në rrjetet sociale se ka nisur të shijojë verën së bashku me familjen e saj. Moderatorja ka ndarë disa momente me të voglën e saj, Mia në parkun e Butrintit, duke treguar dhe destinacionet brenda Shqipërisë që ka vendosur të vizitojë këtë verë.

Si rrallëherë Rudina ka ndarë dhe një foto me bashkëshortin e saj, të cilin ka treguar se ka vendosur ta mbajë larg vëmendjes së rrjeteve sociale.

Magjistari ka publikuar një pamje ku shfaqen të dy me syze dielli dhe të buzëqeshur duke shijuar kështu pushimet bashkë dhe e ka shoqëruar këtë postim me një emoji zemre.

Kaq ka mjaftuar që ndjekësit e moderatores ta pëlqejnë foton dhe të lënë komente të ndryshme në të duke e konplimentuar çiftin për pamjen e tyre.

View this post on Instagram

❤️

A post shared by RUDINA MAGJISTARI (@rudinamagjistari) on