E PAPRITUR/ Këngëtarja e njohur shqiptare ndahet nga bashkëshorti – AlpeGossip
E PAPRITUR/ Këngëtarja e njohur shqiptare ndahet nga bashkëshorti

E PAPRITUR/ Këngëtarja e njohur shqiptare ndahet nga bashkëshorti

Ishe kënga “Mbushni gotat” që e riktheu Violetën me një videoklip të ri pas kaq shumë kohësh. Këngëtarja shumë e njohur në Kosovë dhe shumë e dashur për publikun, vazhdon të jetë e shumë komentuar në media dhe së fundmi në vëmendje është jeta e saj personale.

Burime të sigurta kanë treguar për “Prive.al” që prej disa javësh Violetë Kukaj është larguar nga banesa ku jetonte me bashkëshortin.

“Violeta ka marrë fëmijët dhe është larguar. Ajo nuk është më me bashkëshortin”,  ka thënë një burim mjaft i afërt me çiftin.

Vetë këngëtarja e muzikës popullore nuk ka reaguar ende mbi këtë lajm.