“Më e mirë e ëma se e bija”/ Ja si u dukën Majlinda Bregu dhe vajza e saj në koncertin e Elvanës – AlpeGossip
“Më e mirë e ëma se e bija”/ Ja si u dukën Majlinda Bregu dhe vajza e saj në koncertin e Elvanës

“Më e mirë e ëma se e bija”/ Ja si u dukën Majlinda Bregu dhe vajza e saj në koncertin e Elvanës

Marrëdhënia e tyre nënë dhe bijë është ndër më të bukurat që kemi parë ndonjëherë.

Majlinda Bregu dhe Kejda Ajazi kanë qenë mbrëmë prezente në koncertin recital nga Elvana Gjata. Ajo që na bëri përshtypje ishte postimi i Kejdës në Instagram, “shoqet e ngushta”, ka shkruar ajo për veten dhe të ëmën.

Si të tilla, “shoqet” kanë kombinuar edhe veshjen me njëra tjetrën, pasi nënë e bijë kanë zgjedhur ngjyrën e zezë.

Në foton e Kejdës kanë rënë në sy gjithashtu edhe komentet e ndjekësve të saj, të cilët kanë komplimentuar më shumë të ëmën sesa të bijën.