Rudinën e ZË GJUMI në studio? Moderatorja sqaron fansat: Jo nuk kam… (FOTO) – AlpeGossip
Rudinën e ZË GJUMI në studio? Moderatorja sqaron fansat: Jo nuk kam… (FOTO)

Rudinën e ZË GJUMI në studio? Moderatorja sqaron fansat: Jo nuk kam… (FOTO)

Rudina Magjistari është padyshim një nga moderatoret më të dashura nga publiku shqiptar, pavarësisht gafave që bën në studio.

Ditën e sotme ajo ka treguar sesa e apasionuar është pas punës, kur në orën 6 të mëngjesit ka publikuar një foto nga zyra.

Për të mos konfuzuar fansat, që me gjasë janë habitur nga ky postim i hershëm i saj, prezantuesja e njohur ka postuar foton dhe ka shkruar në të:

“Nuk kam fjetur në zyrë jo”, ka qenë shpjegimi i saj.