HIQNI DORË NGA KËTO 6 TRENDE/ 8 modelet që janë “in” edhe për vitin 2019 (FOTO) – AlpeGossip
HIQNI DORË NGA KËTO 6 TRENDE/ 8 modelet që janë “in” edhe për vitin 2019 (FOTO)

HIQNI DORË NGA KËTO 6 TRENDE/ 8 modelet që janë “in” edhe për vitin 2019 (FOTO)

Markat e njohura kanë prezantuar në javën e  modës trendet e reja për vitin 2019. Ndërkohë që në modë do të qëndrojn disa nga modelet e vitit që lam pas, duket se do na duhet të heqim dorë nga disa veshje që ndoshta e i kemi pasur të preferuara.

Alpenews.al ju njeh me 8 trendet që do të jenë në modë edhe për vitin 2019 dhe 6 trendet që duhet të hiqni dorë menjëherë.

8 trendet  që janë në modë

Veshjet e rehatshme do të jenë në modë

Veshjet lëkurë

Veshjet e punuara me dorë

Ngjyrat pastel dhe neon

Aksesori më “in” i 2019-s do të jenë çantat e dorës.

Printi me dizajn të lëkurës së kafshëve

Bezha do të jetë ngjyra më interesante dhe më unike e vitit 2019.

2019-ta duhet me patjetër t’ju gjejë me një kostum  në garderobë.

6 trendet që kanë dalë nga moda

Çizmet e gjata mbi gju nuk do t’ju duhen, në vend të tyre zgjidhni një plaë me gjatësi mesatare.

Xhaketat Oversize

Thojuni lamtumirë shpatullave jashtë dhe në vend të tyre mund të ekspozpozoni vetëm njërën.

Mos u vish me një markë nga koka te këmbë

Jo më veshje casual sportive

Frudat