U THA SE DO TË NDAHESHIN/ Elita dhe Gjiko “ndryshojnë” planet. Dasma do të mbahet në… – AlpeGossip
U THA SE DO TË NDAHESHIN/ Elita dhe Gjiko “ndryshojnë” planet. Dasma do të mbahet në…

U THA SE DO TË NDAHESHIN/ Elita dhe Gjiko “ndryshojnë” planet. Dasma do të mbahet në…

Prej kohësh është përfolur në shtypin rozë se Elita Rudi dhe Gjiko janë në pritje të fëmijës së tyre të parë. Ndërsa pak javë më parë u shkrua se, çifti kishte vendosur që të anulonte dasmën. Por as moderarorja dhe as këngëtari nuk kanë reaguar për lajmet që po përhapen lidhur me jetën e tyre private. Ndërsa gjatë moderimit të emisionit të saj, ditën e djeshme, Elita Rudit iu përmend gjatë bashkëbisedimit martesa e saj. Por  moderatorja vendosi që të heshtë sërish, duke e anashkaluar me një përgjigje të ftohtë.  “Çfarë martese?”, ishte përgjigjja e Elitës, duke anashkaluar sërish pikëpyetjen që kanë të gjithë fansat e çiftit.