Meghan Markle në një udhëtim sekret pa Princ Harryn – AlpeGossip
Meghan Markle në një udhëtim sekret pa Princ Harryn

Meghan Markle në një udhëtim sekret pa Princ Harryn

Dukesha e Sussex ka bërë një udhëtim të fshehtë në Toronto pas bashkëshortin e saj Princ Harry.

Meghan Markle fluturoi drejt Kanadasë javën e kaluar në një udhëtim tre-ditor për të vizituar miken e saj më të mirë dhe stilisten Jessica Mulroney.

Vajzat janë takuar për jerë të parë kur ish-aktorja jetonte në Toronte për të xhiruar filmin Suits dhe kanë mbetur shoqe të ngushta që atëherë.

Mulroney me tre fëmijët e saj ishin të pranishëm në dasmën mbretëore të Meghan në maj.

Udhëtimi tre-ditor ishte hera e para që Dukesha udhëtonte vetëm që kur u martua me Harryn.

Pallati Kensington njoftohet se i dërgoi një letër stafit të Air Canada para udhëtimit duke kërkuar që askush të mos fotografonte Dukeshën apo t’i afrohej asaj gjatë fluturimit.

Meghan kaloi tri ditë të fshehur në Jessica Mulroney në Toronto.