PAS 2 VITESH TË NDARË/ Xheni dhe Benardi marrin vendimin e papritur (FOTO) – AlpeGossip
PAS 2 VITESH TË NDARË/ Xheni dhe Benardi marrin vendimin e papritur (FOTO)

PAS 2 VITESH TË NDARË/ Xheni dhe Benardi marrin vendimin e papritur (FOTO)

Ishte viti 2017 kur Xheni dhe Benardi, çifti i shumë komentuar në media deklaruan se i kishin dhënë fund lidhjes së tyre që nisi në “Big Brother”.

Ndarja e Xhenit dhe Benardit u komentua shumë në media për një vit të tërë dhe fansat shpresonin për një rikthim.

Pas 2 vitesh, Xheni dhe Benardi kanë marrë vendimin e papritur.

Në një postim në Instastory, Xheni ka pranuar se takohet me Benardin.

Kujtojmë që dyshja patën edhe mosmarrëveshje gjatë kohës kur ishin të ndarë, por mesa duket kanë vendosur të bëhen sërish miq dhe pse jo më vonë ndoshta kemi një rikthim të çiftit shumë të dashur nga publiku.