PAS LAJMEVE SHOKUESE PËR BURRIN E SAJ/ Ja në çfarë gjendje është Angela Martini (FOTO) – AlpeGossip
PAS LAJMEVE SHOKUESE PËR BURRIN E SAJ/ Ja në çfarë gjendje është Angela Martini (FOTO)

PAS LAJMEVE SHOKUESE PËR BURRIN E SAJ/ Ja në çfarë gjendje është Angela Martini (FOTO)

Modelja shqiptare me famë botërore, Angela Martini ka qenë shumë e komentuar këto ditë për shkak të lajmeve se është ndarë nga bashkëshorti i saj Dragos dhe se ky i fundit kishte probleme medrejtesine.

Pak ditë më parë Angela sqaroi të gjithë të vërtetën dhe i hodhi poshtë thashethemet për ndarje.

Modelja i është rikthyer edhe postimeve në Instagram dhe sot ka publikuar një foto ku shfaqet shumë e lumtur teksa kërcen në supermarket.

“Nëse nuk presin që të vallëzoni në supermarket, atëherë pse dreqinvendosin muzikë?”, shkruan Angela e cila në foto duket në super formë.