Ngelëm pa fjalë/ Oriola Marashi shfaqet për herë të parë pa make up (FOTO) – AlpeGossip
Ngelëm pa fjalë/ Oriola Marashi shfaqet për herë të parë pa make up  (FOTO)

Ngelëm pa fjalë/ Oriola Marashi shfaqet për herë të parë pa make up (FOTO)

Oriola Marashi është ndër vajzat më të suksesshme shqiptare në fushën e modelingut.

Modelja ka shumë besim në vetvete për pamjen e saj, ndaj nuk ka aspak frikë të publikojë në rrjetet sociale, imazhe ku shfaqet pa make up. Së fundmi, Oriola Marashi ka publikuar në profilin e saj në “Instagram”, një foto ku shfaqet e ulur në një bordurë, e veshur me bikini ngjyrë gri. Ish-modelja e “Icon Agency” shfaqet pa make up, vetëm me ndriçimin e diellit dhe duket rrëzëllitëse.

“Unë e di që pjesa më e bukur e ditës tënde, është kur unë postoj një foto” – shkruan krahas fotos Oriola Marashi.