Me një gjoks jashtë dhe këmbët HAPUR, Oriola Marashi i vë FLAKËN Instagram-it (FOTO) – AlpeGossip
Me një gjoks jashtë dhe këmbët HAPUR, Oriola Marashi i vë FLAKËN Instagram-it (FOTO)

Me një gjoks jashtë dhe këmbët HAPUR, Oriola Marashi i vë FLAKËN Instagram-it (FOTO)

Ajo është një nga modelet më të famshme shqiptare dhe shumë e komentuar në mediat rozë. Oriola Marashi ka tërhequr gjithmonë vëmendje me format dhe fotot provokuese që poston herëpasherë në Instagram.

Por këtë herë duket se ajo i ka kaluar kufinjtë duke postuar një foto më njërin gjoks jashtë, duke e mbuluar vetëm me flokë.

Në foto ajo shkruan se po bëhët gati për një set të ri fotosh dhe mesa duket ka dashur të shkrepë një foto paraprikisht për të treguar si do të duket.