MENDUAM SE KISHTE “HUMBUR”/ Cozman “ngjallet” për ditëlindje (FOTO) – AlpeGossip
MENDUAM SE KISHTE “HUMBUR”/ Cozman “ngjallet” për ditëlindje (FOTO)

MENDUAM SE KISHTE “HUMBUR”/ Cozman “ngjallet” për ditëlindje (FOTO)

Reperi Cozman sot ka një arsye më shumë për të festuar.

Përmes një fotografie të publikuar në Instagram bën të ditur se sot ka ditëlindjen e 33-të.

Ai që nga fillimi i karrierës ka qenë pjesë e grupit “BabaStars”, ku edhe ka nxjerr këngë nga më të ndryshmet. Kjo foto e postuar nga ai e shfaq reperin tejet simpatik. Në projekte muzikore dhe koncerte të ndryshme vazhdon të jetë aktiv në të gjitha trojet shqiptare.

18/08/1985

A post shared by COZMAN (@cozman) on