DEKLAROI BISEKSUALITETIN E SAJ/ Rita Ora shfaqet fantastike në FOTOT e fundit – AlpeGossip
DEKLAROI BISEKSUALITETIN E SAJ/ Rita Ora shfaqet fantastike në FOTOT e fundit

DEKLAROI BISEKSUALITETIN E SAJ/ Rita Ora shfaqet fantastike në FOTOT e fundit

Ajo kurrë nuk ka frikë të tregoj figurën e saj nëpër mediat sociale.

Dhe Rita Ora edhe njëherë ka ngritur temperaturat në Tëitter të premten, kur ajo u shfaq topless vetëm me një palë xhinse. Këngëtarja 27 vjeçare ka treguar figurën e saj të përsosur, kur u shfaq nga dhoma e saj e ndërrimit.