Nuk ka më dyshime: Ky është përfundimisht çifti VIP më i preferuar i shqiptarëve – AlpeGossip
Nuk ka më dyshime: Ky është përfundimisht çifti VIP më i preferuar i shqiptarëve

Nuk ka më dyshime: Ky është përfundimisht çifti VIP më i preferuar i shqiptarëve

Pak ditë më parë, në portalin “Xing.al” është zhvilluar një sondazh në lidhje me çiftin e preferuar VIP të publikut shqiptar dhe rezultatet e sondazhit tashmë flasin qartë.

Nga rreth 3270 vota, plot 33% e tyre kanë shkuar për çiftin Alban Skënderaj-Miriam Cani, që me një shkëputje të dukshme është velrësuar si çifti i preferuar i publikut.

Në vend të dytë renditen Xhensila Myrtezaj dhe Besart Kallaku, me 16% të votave.

Ndërsa në vendin e tretë me 8% të votave është renditur çifti Gjiko-Elita Rudi.

Sakaq, nga sondazhi në fjalë, një çift në veçanti nuk ka marrë asnjë votë dhe bëhet fjalë për këngëtaren Tuna dhe bashkëshortin e saj Patris Berisha.