Ermali poston FOTO me Noizy-n, por shihni si tallet ai dhe Ija me të (FOTO) – AlpeGossip
Ermali poston FOTO me Noizy-n, por shihni si tallet ai dhe Ija me të (FOTO)

Ermali poston FOTO me Noizy-n, por shihni si tallet ai dhe Ija me të (FOTO)

Ermal Mamaqi dhe Noizy njihen për shoqërinë që kanë dhe shpesh herë bëjnë shumë batuta me njeri-tjetrtin në rrjetet sociale.

Ermali ka postuar sot një foto në Instagramin e tij, ku shihet krah reperit të njohur.

“Gëzuar miq!”, shkruan Ermali teksa shihet të këtë në dorë një gotë me lëng frutash ndërsa Noizy një gotë shampanjë. Akoma më epike është komenti që vendos të lërë Zinizin në këtë foto.

“Fytyra jote”,- shkruan reperi teksa e shoqëron me ‘emoji’ duke qeshur.

Por nuk ka mjaftuar me kaq.

Në foto kanë hyrë dhe të tjerë për ti komentuar, një ndër to ishte dhe Ija që mesa duket e paska fiksim Ermlain.

“Mos rri me ata Ermol Mamoqn o tkeqen nona a shko robi ka Blerim Dastoni ke Ermol Mamoqi mos e dhont Zoti”, i shkruan Ija Noizyt në foto. Mesa duket Ermali ja paska prish qefin Ijes diku, po se ku nuk e dim akoma./AlpeNews.al/