“DASHURIA IME…”/ Vajza i feston sot ditëlindjen, ja si ka zgjedhur ta urojë Rudina Dembacaj – AlpeGossip
“DASHURIA IME…”/ Vajza i feston sot ditëlindjen, ja si ka zgjedhur ta urojë Rudina Dembacaj

“DASHURIA IME…”/ Vajza i feston sot ditëlindjen, ja si ka zgjedhur ta urojë Rudina Dembacaj

Mëngjesin e sotëm Rudina Dembacaj e ka nisur më një album fotosh të dashurisë së saj më të madhe, Viktorias. “4 vjeç. Dashuria ime më e madhe. Gjithçka e imja, gëzuar ditëlindjen”, ka shkruar aktorja krah fotove të vajzës, e cila ka qenë shoqëruesja më e mirë e mamit në çdo moment.
Dembacaj ka treguar jo vetëm me postimet e ndryshme, por dhe në çdo dalje publike se Viktoria mbetet gjeja më e rëndësishme dhe më me vlerë në jetën e saj, për të cilën kujdeset maksimalisht gjatë gjithë kohës.