“TË LUTEM SHPATI…”/ Partnerja i kërkon të bëjnë një bebe, ja si i përgjigjet këngëtari (FOTO) – AlpeGossip
“TË LUTEM SHPATI…”/ Partnerja i kërkon të bëjnë një bebe, ja si i përgjigjet këngëtari (FOTO)

“TË LUTEM SHPATI…”/ Partnerja i kërkon të bëjnë një bebe, ja si i përgjigjet këngëtari (FOTO)

Këngëtari i njohur Shpat Kasapi, në fund të vitit të kaluar i dha fund beqarisë duke u fejuar me bukuroshen Selvije Jao. Kjo e fundit i ka bërë dhe tre kërkesa publikisht partnerin të saj.

Përmes një postimi në rrjetet sociale, Selvija i ka kërkuar këngëtarit një jetë modeste, një shtëpi të vogë dhe nje bebe.

  • foto galeri

“1 jetë modeste. 1 shtëpi të vogël si kjo me njerëzit e dashur dhe 1 bebush të vogël. Të lutem Shpat Kasapi”, ka shkruar Selvija përkrah një videoje. Ndërsa Shpati ka shkruar: U kry.