DO BËHET NËNË PËR HERË TË DYTË/ Almeda zbulon nepsin e pritjes së ëmbël (FOTO) – AlpeGossip
DO BËHET NËNË PËR HERË TË DYTË/ Almeda zbulon nepsin e pritjes së ëmbël (FOTO)

DO BËHET NËNË PËR HERË TË DYTË/ Almeda zbulon nepsin e pritjes së ëmbël (FOTO)

Shumë vajza shtatzëna kërkojnë ëmbëlsira apo ushqime të veçanta gjatë shtatzënisë, por kjo nuk vlen për Almedën. Nepsi i saj janë bananet, një frut i pasur me kalium, fibër e vitamina. Këtë e ka treguar vetë Almeda e pyetur nga fansat në Instagram, teksa është shprehur se mezi po pret që vajza të vijë në jetë.

Almeda dhe Tolga kanë menduar emrin Alina për vajzën e tyre. Almeda është në muajin e nëntë të shtatzënisë dhe gjatë këtyre muajve i ka mbajtur fansat të përditësuar, duke postuar foto e video apo informacione sesi po e kalon shtatzëninë e dytë.

Prezantuesja ka hapur edhe kanalin e saj në Youtube ku ka nisur të zbulojë më shumë për jetën e saj.