ÇFARË NDODHI MES TYRE? Meri Shehu përplaset me Lorenc Hasramën: Meqë qenke çun mami ti… – AlpeGossip
ÇFARË NDODHI MES TYRE? Meri Shehu përplaset me Lorenc Hasramën: Meqë qenke çun mami ti…

ÇFARË NDODHI MES TYRE? Meri Shehu përplaset me Lorenc Hasramën: Meqë qenke çun mami ti…

Mbrëmë në emisionin “Top Arena” në Top Channel, ishte i ftuar këngëtari i dashur për publikun, Lorenc Hasrama.

Teksa po bënte parashikimin e yjeve, Meri Shehu është ‘përplasur’ me këngëtarin e njohur.

Astrologjia po parashikonte për datat e koncerteve të Lorencit, ndërsa ai tha se të njëjtën gjë i thotë dhe mami, por kjo nuk u prit mirë nga ish-banorja e “Big Brother VIP3”.

Pjesë nga biseda:

Meri: Ka shumë fat ujori.

Lorenci: Kam nja shtatë muaj që më luajnë datat e koncerteve kështu shihe njëherë

Meri: Do të të hapet rruga.

Lorenci: Këtë ma ka thënë mami

Meri: Meqë qenke çun mami ti, tjetër ta thotë mami, tjetër të ta them unë