LARGIMI I AMOSIT/ Olta-Luizit: Loja ka zgjuar bishën brenda meje, por… – AlpeGossip
LARGIMI I AMOSIT/ Olta-Luizit: Loja ka zgjuar bishën brenda meje, por…

LARGIMI I AMOSIT/ Olta-Luizit: Loja ka zgjuar bishën brenda meje, por…

Olta tha se loja në këtë pikë, ka zgjuar “bishën” brenda saj. Ajo u shpreh se ndihet mirë që ngjarjet rodhën kështu, pasi i bënë më mirë lojës së saj.

Këtë bisedë ajo e bëri me Kristin dhe Luizin. Ky i fundit komentoi edhe një herë hyrjen e Bledit në shtëpi, duke shprehur sërish bindjen që arsyeja pse ai ka hyrë në shtëpinë e Big Brother është ai.

Luizi mendon se Bledi ka hyrë me synim të qartë, për të qenë konkurent përballë tij. Kristi i tha Luizit të distancohet pak nga Kiara, por Luizi u shpreh se nuk ka për t’ja dhënë atë kënaqësi atij.