E MBANI MEND KËNGËTAREN ERMIRA BABALIU? Grimieri i njohur i publikon fotot pa dhe me make-up dhe na bëri të fërkojmë sytë – AlpeGossip
E MBANI MEND KËNGËTAREN ERMIRA BABALIU? Grimieri i njohur i publikon fotot pa dhe me make-up dhe na bëri të fërkojmë sytë

E MBANI MEND KËNGËTAREN ERMIRA BABALIU? Grimieri i njohur i publikon fotot pa dhe me make-up dhe na bëri të fërkojmë sytë

Ermira Babaliu është një prej këngëtaret shqiptare që ka mbetur në kujtesën e të gjithëve pavarësisht se prej vitesh është larguar në SHBA.

Së fundmi, Ermira Babaliu është rikthyer në Tiranë ku dhe ka bërë një ndryshim thuajse total në pamjen e saj. Grimieri Olti ka publikuar dy foto të këngëtares së njohur, me dhe pa make up, dhe ndryshimi është mahnitës dhe komplet i dukshëm.

“Kengetaria e madhe znj Ermira Babaliu me dhe pa makeup”, shkruan ai mbi foto, që në fakt nëse ai nuk do ta tregonte askujt nuk do t’i shkonte në mendje se ajo është këngëtarja e njohur.