NJË “MËKAT” I ËMBËL/ Majlinda Bregu lë pas dietën dhe “i përvishet” petullave të gatuara nga personi i dashur (FOTO) – AlpeGossip
NJË “MËKAT” I ËMBËL/ Majlinda Bregu lë pas dietën dhe “i përvishet” petullave të gatuara nga personi i dashur (FOTO)

NJË “MËKAT” I ËMBËL/ Majlinda Bregu lë pas dietën dhe “i përvishet” petullave të gatuara nga personi i dashur (FOTO)

Ish-ministrja e Integrimit, Majlinda Bregu duket se e ka lënë pas dietën dhe ruajtjen e linjave perfekte për një ditë të vetme, dhe ushqimi që e tundon gjithmonë qenkan “petullat e nonës”.

Me një foto të petullave, Majlinda Bregu ka ndarë me ndjekësit ushqimin që nuk i thotë kurrë jo, sidomos të gatuar nga duart e nënës.

“Fiks për dietë, petllat e nonës”– shkruan ish-ministrja e Integrimit bashkëngjitur fotos së postuar në profilin e saj.