RINDIZET DEBATI/ Roza Lati “thumbon” Encën me një koment aspak të mirë – AlpeGossip
RINDIZET DEBATI/ Roza Lati “thumbon” Encën me një koment aspak të mirë

RINDIZET DEBATI/ Roza Lati “thumbon” Encën me një koment aspak të mirë

Hatërmbetjet mes Encës dhe Roza Latit duket se nuk do të marrin fund për një kohë të gjatë. Mes komentesh të shumta lidhur me njëra-tjetrën, këtë herë ka qenë radha e Rozës për të thënë diçka.

Në një intervistë për “Prive”, moderatorja është pyetur se kë nuk do të ftonte kurrë në emisionin e saj. “Nuk do e ftoja njërën që është mbretëreshë e Instagramit, sepse e ndjekin të gjithë 12-vjeçarët”, ka thënë Roza, duke lënë të kuptohej se po fliste për Encën. Kujtojmë që në emisionin e saj, një herë Roza i është referuar këngëtares si ‘mbretëresha e Instagramit në Arabinë Saudite’.

Për sa i përket Encës, kjo e fundit i dha vetëm 1 pikë Latit gjatë një prej lojërave në “Shiko Kush LUAN”, duke e vlerësuar vetëm me kaq moderatoren si personazh të ekranit.