NA SURPRIZOI TË GJITHËVE/ Fituesja e X Factor po e mbante të fshehtë, por zbuloi padashje unazën e fejesës – AlpeGossip
NA SURPRIZOI TË GJITHËVE/ Fituesja e X Factor po e mbante të fshehtë, por zbuloi padashje unazën e fejesës

NA SURPRIZOI TË GJITHËVE/ Fituesja e X Factor po e mbante të fshehtë, por zbuloi padashje unazën e fejesës

Ajo ka qenë një prej konkurenteve më të talentuara në X Factor duke marrë dhe çmimin e madh.

Dhe ndonëse që nga koha e fitores e deri më tani, Leona Lewis ka qenë shumë diskrete për jetën e saj private, së fundmi duket se padashje ajo i ka suprizuar të gjithë ndjekësit e saj.

Momentalisht, këngëtarja po kalon pushimet në Porto Riko me të dashurin e saj prej 8 vitesh dhe ka ndarë në Instagram shumë foto e video.

Por ajo që nuk mund të na shpëtonte nga sytë ishte unaza e diamantit në dorën e saj.

Ndonëse këngëtarja nuk ka bërë asnjë deklaratë zyrtare, duket se ajo paska marrë një propozim nga i dashuri i saj gjatë pushimeve dhe ka thënë “Po”.