PO KALON MUAJIN E MJALTIT NË PUNË/ Gaz Paja zbulon si e priti gruaja (FOTO+VIDEO) – AlpeGossip
PO KALON MUAJIN E MJALTIT NË PUNË/ Gaz Paja zbulon si e priti gruaja (FOTO+VIDEO)

PO KALON MUAJIN E MJALTIT NË PUNË/ Gaz Paja zbulon si e priti gruaja (FOTO+VIDEO)

4 javë më parë aktori i njohur i “Portokalli”, Gaz Paja dhe bashkëshortja e tij Ira i dhanë fund beqarisë në një dasmë madhështore që mori vëmendjen e të gjitha mediave. Mirëpo, ndërkohë që të gjithë prisnin që pas dasmës çifti i sapo martuar të largohej për muaj mjalti, në fakt një gjë e tillë nuk ndodhi pasi Gazi ishte në tur me spektaklin Portokalli.

Ditën e sotme, Gazi ka qenë së bashku me kryeministrin Rama në një takim në njësinë numër 5 ku dhe është pyetur nga Rama për muajin e tij të mjaltit.

Gazi tregoi se muajin e tij të mjaltit po e kalon në punë dhe kryeministri e pyeti se si e priti bashkëshortja e tij këtë fakt. “Përpiqet të ambientohet”, është përgjigjur Gazi me humor.