FOTO/ Bes Kallaku del BLLOF para fansave të tij, shikoni kush është detaji që e FËLLIQI… – AlpeGossip
FOTO/ Bes Kallaku del BLLOF para fansave të tij, shikoni kush është detaji që e FËLLIQI…

FOTO/ Bes Kallaku del BLLOF para fansave të tij, shikoni kush është detaji që e FËLLIQI…

Padyshim Besi dhe Ija e tij kanë qenë në qendër të vëmendjes kohët e fundit dhe shkak i kësaj vëmendje ka qenë Instagrami i Ijes. Pavarësisht se statuset e bëra nga Ija dukeshin të dyshimta, në aspektin i ka shkruar apo ajo, kuptohet.

Por para disa ditësh Besi shkroi se nuk kishte gisht në këtë mes, mesa duket ka dashur t’i bëjë fansat për “budallenj”, sepse ditën e sotme ka bërë një gabim i cili e ka nxjerr cik bllof, pra njerëz nuk është Ija ajo që e menaxhon Instagramin, por është Besi.

Këtë herë ai ka dalë vetë blof pasi ka ngatërruar adresën e tij personale me atë të Ijes, duke shkruar në emër të saj.