Elhaida Dani na paska MASHTRUAR të gjithëve, ja cila është arsyeja (FOTO) – AlpeGossip
Elhaida Dani na paska MASHTRUAR të gjithëve, ja cila është arsyeja (FOTO)

Elhaida Dani na paska MASHTRUAR të gjithëve, ja cila është arsyeja (FOTO)

Elhaida Dani është një ndër këngëtaret më të dashura për publikun shqiptar.

Para disa ditësh ajo u shfaq me një look të ri i cili na bëri përshtypje të gjithëve. Fillimisht me flokë biondë e më pas me flokë të prerë shkurt. Të gjithë portalet dhe gazetat filluan të shkruanin lidhur me këtë ndryshim drastik të këngëtares.
Por duket se asgjë nuk qe e vërtetë, pasi ditën e sotme Elhaida është shfaqur përsëri me look-un e mëparshëm. Një një foto që ajo ka shpërndarë për ndjekësit e saj në Instagram ka përsëri flokë të zinj dhe të gjatë. Mos vallë gjithë ai ndryshim i këngëtares ishte vetëm një “grackë” për publikun dhe median?