ROZA BARBIE “MUST-I” MË I RI/ Vip-et që guxuan me ngjyrën më seksi dhe “cool” – AlpeGossip
ROZA BARBIE “MUST-I” MË I RI/ Vip-et që guxuan me ngjyrën më seksi dhe “cool”

ROZA BARBIE “MUST-I” MË I RI/ Vip-et që guxuan me ngjyrën më seksi dhe “cool”

Çdo fillim sezoni veror, stilistët më të njohur prezantojn  për të gjithë trendet më të fundit të modës dhe ngjyrat të cilat do të jenë më “in” për sezonin e verës.

Vip-et   të showbiz-it shqiptar janë gjtihmonë një hap me tendencat e fundit dhe sapo na treguan se ngjyra e këtij viti do të jetë ajo rozë e ndezur.

Nga fustane për evente të rëndësishme deri tek veshjet e përditshme  duket se ngjyra “pink” do të na shoqërojë për shumë gjatë, prandaj vajza këtë “must” duhet ta keni në garderobë.

Shihni vip-et që zgjodhën ngjyrYn rozë barbie dhe kombinimet seksi që bën.

Sara dhe Lori Hoxha

Beatrix Ramosaj

Dua Lipa

Luana Vjollca

Zaimina Vasjari

Kejvina Kthjella

AlpeNews.al