Vajza! Kim Kardashian sapo solli trendin e radhës me këtë ndryshim drastik, po ju do guxonit? (FOTO) - AlpeGossip
Vajza! Kim Kardashian sapo solli trendin e radhës me këtë ndryshim drastik, po ju do guxonit? (FOTO)

Vajza! Kim Kardashian sapo solli trendin e radhës me këtë ndryshim drastik, po ju do guxonit? (FOTO)

Ajo është një nga femrat më me influencë në botë dhe çdo “lëvizje” e saj nuk mund të mos komentohet. Kim Kardashian është e njohur për ndryshimet në pamje, sidomos për fotosesionet për revistat e ndryshme dhe ky transformim i fundit me siguri do të jetë trendi i rradhës për vajzat. Kim i ka habitur të gjithë pasi është shfaqur në publik me flokë të gjatë ngjyrë rozë teksa kishte dalë për shëtitje me bashkëshortin e saj, reperin Kanye West.

Ky transformim sigurisht është bërë dhe për qëllime marketingu, pasi Kim Kardashian së fundmi po promovon linjën e veshjeve të Kanye-s, Yeezy.