Mozzik sapo na tregoi GANGSTEREN e tij të preferuar dhe është pikërisht ajo që mendoni dhe ju (FOTO) – AlpeGossip
Mozzik sapo na tregoi GANGSTEREN e tij të preferuar dhe është pikërisht ajo që mendoni dhe ju (FOTO)

Mozzik sapo na tregoi GANGSTEREN e tij të preferuar dhe është pikërisht ajo që mendoni dhe ju (FOTO)

Pas gjithë problemeve që kaloi me “On Record”, duket se Mozzik po vazhdon jetën e tij të lumtur në krah të njerëzve më të dashur për të…

Që pas publikimit të këngës “Madam”, të cilën ja kushtoi të dashurës së tij Loredanës, duket se reperi e ka bërë pjesë të çdo momenti të jetës së saj, nëpër foto, videoklipe dhe thuajse në çdo postim që bën në Instagram… Sa bukur, lum Loredana.

Së fundmi me anë të një postimi që ka bërë në rrjetin e tij social Instagram, Mozzik shfaqet me Loredanën të shtrirë në shtrat, por ajo që ka tërhequr vëmendje është pikërisht mbishkrimi që ka zgjedhur t’i bëjë Instastoryt.

“Gangsterja ime e preferuar”, ka shkruar reperi… Dyshe fantastike, ju si mendoni?

Për më shumë shikoni foton e mëposhtme: