“E BEKUAR”/ Dhurata Dora dhe Noizy arrijnë suksesin e madh (FOTOT) – AlpeGossip
“E BEKUAR”/ Dhurata Dora dhe Noizy arrijnë suksesin e madh (FOTOT)

“E BEKUAR”/ Dhurata Dora dhe Noizy arrijnë suksesin e madh (FOTOT)

Dhurata Dora dhe Noizy kanë arritur një sukses të madh. Kënga e tyre “Mi Amor” ka arritur 100 milionë klikime në Youtube.

'E bekuar', Dhurata Dora dhe Noizy arrijnë suksesin e madh

Dhurata e ka shpërndarë këngën në Instastory duke shkruar: 100 milionë klikime në një vit. Falenderuese dhe e bekuar!

'E bekuar', Dhurata Dora dhe Noizy arrijnë suksesin e madh

“Mi Amor” u publikua një vit më parë dhe u prit shumë mirë nga fansat e dyshes duke u kthyer menjëherë në hit.

'E bekuar', Dhurata Dora dhe Noizy arrijnë suksesin e madh