HOROSKOPI DHE VIPAT/ Lori Hoxha, një përfaqësuese e denjë e “Peshores”, ja faktet (FOTO) – AlpeGossip
HOROSKOPI DHE VIPAT/ Lori Hoxha, një përfaqësuese e denjë e “Peshores”, ja faktet (FOTO)

HOROSKOPI DHE VIPAT/ Lori Hoxha, një përfaqësuese e denjë e “Peshores”, ja faktet (FOTO)

Lori Hoxha është një nga blogeret shqiptare e cila preferohet më së shumti nga vajzat e që gjithnjë impresionon me paraqitjen e saj.

Në horoskop ajo i takon shenjës së “peshores” dhe pa dyshim që përshatet me karakteristikat e saj.

Duke filluar nga ana estetike, e cila është një karakteristikë e njohur nga të gjithë e peshores dhe që Lori e përfaqëson denjësisht. Në çdo dalje të asaj atë e shohim gjithnjë të kuruar dhe asnjëherë nuk ka zhgënjyer me lookun e saj.

View this post on Instagram

yeh you got a whip but im rolling bettaaa

A post shared by Lori Hoxha (@lorihoxha) on

View this post on Instagram

still love it but I used to love it more

A post shared by Lori Hoxha (@lorihoxha) on

Megjithatë, edhe kritikat e saj nga fansat janë të shpeshta. Ato e kritikojnë në lidhje me gjatësinë, operacionet plastike apo edhe jetën luksoze.Por Lori i kalon gjithnjë këto situata me sportivitet, duke gjetur ekuilibrin me veten ashtu si çdo peshore dhe i lë të gjithë gojë hapur me fotot e saj ku shpreh talentin në lidhje me stilin e të veshurit.

Ndër të tjera nuk është çudi që për një peshore si Lori, të kërkojë dhurata të shtrenjta por edhe shumë të bukura si dhe të shpenzojë shumë.

Gjithashtu peshorja ka gjithnjë dëshirë të kënaqet, dhe Lori këtë e ka shprehur edhe teksa tregonte 18 gjëra që nuk i dinim për të. Ajo ka treguar se nuk i pëlqejnë njerëzit që rrinë seriozë gjithë kohën e që nuk kënaqen me asgjë. Me anë të kësaj bukuroshja tregon se do pranë njerëz pozitivë që t’ja kalojë sa më mirë.

/AlpeNews.al