“LEJI LLAFET PO PAGUJ LEKËT E HASHASHIT QË DRODHE”/ Fansat NGACMOJNË keq VIP-at, ja çfarë shkruajnë (FOTO) – AlpeGossip
“LEJI LLAFET PO PAGUJ LEKËT E HASHASHIT QË DRODHE”/ Fansat NGACMOJNË keq VIP-at, ja çfarë shkruajnë (FOTO)

“LEJI LLAFET PO PAGUJ LEKËT E HASHASHIT QË DRODHE”/ Fansat NGACMOJNË keq VIP-at, ja çfarë shkruajnë (FOTO)

Ashtu siç e kemi bërë “traditë” edhe për ditën e sotme AlpeNes.al do t’ju njohi me disa prej komenteve më pikante të ditës.

Sigurisht që ato janë të shumta dhe variojnë sipas situatave pasi fansat janë tepër të vëmendshëm dhe nuk u shpëton asnjë detaj.

Ajo që ndryshon nga dita në ditë janë personazhët që bëhen “objekt thashethemesh” të cilët zgjedhin të reagojnë apo të qëndrojnë në heshtje.

Më poshtë komentet më pikante:

Së fundit rrjete sociale po “shpërthejnë me lajme në lidhje me sjelljen e pahijshme të Roza Latit në emision ku shfaqet duke dredhur një cigare si dhe ndëshkimin e “AMA-s” , dhe njëri prej fansave ironizon këtë situatë pranë një postimi në lidhje me të në Instagram nga Roza:

Këngëtarja e njohur Xhensila Myrtezaj ka publikuar në profilin e saj, një video në të cilën bashkëshorti i saj Bes Kallaku me humorin e që e karakterizon, shfaqet duke improvizuar në makinë këngën më të fundit të saj. Por njëri prej fanseve i shkruan:

 

Rudina Magjistari ka publikuar në Instagramin e saj një foto por njëri prej fansave e kritikon në lidhje me emisonin që ajo moderon:

/AlpeNews.al